Sesli Yemek | Pratik, Farklı ve Lezzetli Yemek Tarifleri | İletişim ve Biz Kimiz?
285
page-template-default,page,page-id-285,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.5,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

sesliyemeklogo (1)-3

 

Sesliyemek.comun kuruluş amacı; şehirli insanların, farklı yemekleri ve tariflerini, müzikleri ve mekanlarını keşfetmelerini sağlayacak içerikler sunan çevrimiçi platform haline gelmektir. Yemek ve müziğin birbirleriyle yakından ilgili iki kavram olduğuna inanan sesliyemek.com takipçilerine yemek ve müziğin uyumunu sunarak bunu farklı bir deneyime dönüştürüyor.

Hürriyet Bumerang Yılın En Tarz Blog Ödülü

Hürriyet Bumerang Yılın En Tarz Blog Ödülü (2014-2015)

Diğer yemek sitelerinden ve bloglarından farklı olarak kullanıcılarına yemek yapmanın, müzik dinlemenin ve tüm bunları sevdikleriyle paylaşmanın mutluluğunu ve eğlencesini sunuyor. Keyifli lezzetlerin detaylı tariflerine yer veren sesliyemek.com bu tarifleri ülkelerine, yörelerine veya duygusal modlarına göre farklı müziklerle eşleştirerek takipçilerine yemek ve müzik deneyimini bir bütün olarak sunuyor. Ayrıca keşfet bölümünde yemek tariflerinden farklı olarak restoran ve kafeleri, dünyanın çeşitli şehirleri gibi farklı içerikleri de barındırıyor. Sesliyemek.com ye, iç, dinle ve keşfet sloganıyla kullanıcılarını yeni bir deneyime davet ediyor.

Sesli Yemek

İletişim, Soru ve Tavsiyeleriniz için: iletisim@sesliyemek.com ve sesliyemek@gmail.com’dur.

www.sesliyemek.com adlı sitenin tek iletişim adresi iletisim@sesliyemek.com ve sesliyemek@gmail.com’dur.

sesliyemek.net sitesi asla bize ait değildir.

21.05.2015 Devir Anlaşması Metninden ;

1.2 Sesliyemek.com bir ticari kuruluş değildir.  Satın alma anlaşması bağış maksatlı tamamen kişiler arasında yapılmıştır. 

1.7 Sesliyemek.com 21.05.2015 tarihinden itibaren domain mülkiyet hakları 3 kişiye aittir.

Domain Sahip Bilgileri:

Tural Alizada ( Bağışcı Vekili )

San Francisco, Us
iletisim@sesliyemek.com

Kamuoyunun bilgisine sunulur.